Kartuschlåda Göta Artilleriregementi

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARTUSCHLÅDA, svensk, m/1893 för officer vid Göta Artilleriregemente

Skador, slitage

668401

2019-08-30