Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CARL MALMSTEN, ´´Samsas", fåtölj, 1900-talets andra hälft, formgivningsår 1960, klädd i ljusblå ull, på betsat bok ben, sitthöjd ca 42 cm
Ställvis kraftig slitage, hål i tyget
668409
2019-08-18
Gör en kostnadsfri värdering här