Madeleine Pyk litografi

Madeleine  Pyk litografi
Madeleine  Pyk litografi

Klubbat för:

1 900 SEK

1 500 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): Målande konstnär, signerad M Pyk, märkt H.C XI/XXV, färglitografi, bildmått ca 68,5x49,5 cm

668417

2019-08-18