Enrico Baj färglitografi

Enrico Baj färglitografi
Enrico Baj färglitografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ENRICO BAJ (1924-2003): Flöjtspelande kvinna, signerad Baj, 59/75, färglitografi, bildmått ca 53x39 cm

668429

2019-08-18