Serveringsvagn

Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVERINGSVAGN, möjligen Mathieu Matégot, 1900-talets andra hälft, plåt med hjultrissor, höjd ca 71, 51x61 cm

Bruksslitage, något vind flöagnad färg

668435

2019-08-18