Gustav Arne oljemålning
Vollendet
2019-08-24
668436
| Höchstes Gebot | 7 200 SEK |
| Schätzwert | 6 000 SEK |
GUSTAV ARNE (1925-2011): Landskap, signerad och daterad G Arne 77, olja på duk, 76x89 cm