tallrikar, 1 par

tallrikar, 1 par
tallrikar, 1 par
tallrikar, 1 par
tallrikar, 1 par
tallrikar, 1 par
tallrikar, 1 par
tallrikar, 1 par
tallrikar, 1 par
tallrikar, 1 par
tallrikar, 1 par

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TALLRIKAR, 1 par, porslin, 1800-tal, dekor i underglasblått av flodlandskap med pagoder, kant med körsbärsblommor, diameter 28 cm.

Kantnagg

668446

2019-08-25