Ulf Wahlberg oljemålning

Ulf Wahlberg oljemålning
Ulf Wahlberg oljemålning
Ulf Wahlberg oljemålning
Ulf Wahlberg oljemålning
Ulf Wahlberg oljemålning
Ulf Wahlberg oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

4 000 SEK

ULF WAHLBERG (1938-2014): "Ökenlandskap", signerad och daterad Ulf W 71, olja på duk, ca 50x40 cm

668465

2019-08-23