Jon Pärson oljemålning
Klubbat för:
2 000 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
JON PÄRSON (1933-2018): Komposition, signerad Jon Pärson, olja på duk, ca 102x80 cm
Kuntoraportti
668466
Päivämäärä:
2019-08-23