Gisela Piesche färglitografier

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GISELA PIESCHE (Tyskland, född 1943): Surrealistiska kompositioner (4), signerade Gisela Piesche, numrerade 183/250, färglitografier, ca 46x35 cm

668469

2019-08-23