Koppar med fat, 2 par, såssnipa samt skål

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KOPPAR MED FAT, 2 par, SÅSSNIPA samt SKÅL, porslin, mestadels Kina, 1700/1800/1900-tal, dekor i underglasyrblått samt blå dekor av fisk mot vit fond, längd 6,5- 21 cm.

Nagg, sprickor.

668473

2019-08-25