Bokhyllor design Bertil Fridhagen

Klubbat för:

1 400 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

BERTIL FRIDHAGEN, bokhyllor, 1 par, Bodafors,1960-tal, Bodafors, 4 sektioner, valnötsfanér, underdelar med 3 lådor vardera samt hyllförvaring bakom dörrar, överdelar med hyllplan, totalhöjd ca 187, bredd ca 130 cm vardera, djup ca 40/25 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, repor, vattenringar

668486

2019-08-18