Arvid Öström oljemålning
Klubbat för:
850 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
ARVID ÖSTRÖM (1889-1955): Blomsterstilleben, signerad A.Öström, olja på pannå, ca 16x19 cm
Kuntoraportti
668499
Päivämäärä:
2019-08-18