Emil Åberg oljemålning

Emil Åberg oljemålning
Emil Åberg oljemålning
Emil Åberg oljemålning
Emil Åberg oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EMIL ÅBERG (1864-1940): servitris och 1700-talsinteriör, signerad och daterad E Åberg, olja på kopparplåt, 20,5x10,5 cm

668505

2019-08-19