Bertil Fridhagen soffbord
Klubbat för:
800 SEK
1 500 SEK
BERTIL FRIDHAGEN, soffbord, Svenska Möbelfabrikerna, Bodafors, stämplat 1957, stomme fanerad i lackerad teak, fotavslut i mässing, brännmärkt undertill, höjd ca cm, skivans mått ca cm
Krackelyr i lacken, bruksslitage
668512
2019-08-19