Bengt Lindström litografi

Bengt Lindström litografi
Bengt Lindström litografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): "Salt Nytt År" ur "Nyårshälsning", signerad Lindström i trycket, färglitografi, ca 30x20 cm

Ej examinerad ur ramen

668550

2019-08-19