Börge Mogensen sideboard
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BØRGE MOGENSEN, sideboard / bokhylledel, 1960-tal, ekfanér, etikettmärkt Karl Anderssons & Söner, inredning med flyttbart hyllplan, höjd 68, 46x135 cm
Ingår i tema Nordisk Design
Ställvis slitage
668555
2019-08-28