Stolar Chiavari mässing

Stolar Chiavari mässing
Stolar Chiavari mässing
Stolar Chiavari mässing
Stolar Chiavari mässing
Stolar Chiavari mässing
Stolar Chiavari mässing

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 1 par, Chiavari-modell, Italien 1900-talets andra hälft, stomme av mässing, fast sits klädd med rött tyg, sitthöjd

Smärre bruksslitage

668556

2019-08-23