Henry Pfeiffer Olja på silkesduk

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

HENRY PFEIFFER (1907-1952): komposition, olja på silkesduk, monogramsignerad samt daterad HP 30, ca 74x60 cm

668564

2019-08-31