Damporträtt oljemålning

Damporträtt oljemålning
Damporträtt oljemålning
Damporträtt oljemålning
Damporträtt oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ENGELSK SKOLA (1800-tal): Damporträtt, olja på duk, ca 49x37 cm

Dubblerad, skador, färgbortfall, retuscher

668574

2019-09-01