Yngve Ekström fåtöljer
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
YNGVE EKSTRÖM, fåtöljer, ett par, 1900-talets andra hälft, "Lamello", design för Swedese möbler, skiktlimmad stomme, sits klädd med läder, brännstämplade, sitthöjd ca 42 cm
Smärre ytskador
668586
2019-08-19