Yngve Ekström fåtöljer

Yngve Ekström fåtöljer
Yngve Ekström fåtöljer
Yngve Ekström fåtöljer
Yngve Ekström fåtöljer
Yngve Ekström fåtöljer
Yngve Ekström fåtöljer
Yngve Ekström fåtöljer
Yngve Ekström fåtöljer
Yngve Ekström fåtöljer
Yngve Ekström fåtöljer
Yngve Ekström fåtöljer
Yngve Ekström fåtöljer

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

YNGVE EKSTRÖM, fåtöljer, ett par, 1900-talets andra hälft, "Lamello", design för Swedese möbler, skiktlimmad stomme, sits klädd med läder, brännstämplade, sitthöjd ca 42 cm

Smärre ytskador

668586

2019-08-19