Serveringsvagn
2019-08-19
668588
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SERVERINGSVAGN, 1900-talets slut, skivor i glas, nederdel med flaskställ, på hjul, höjd ca 67, 36x51 cm
Slitage