Byrå 1800-tal

Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BYRÅ, 1800-talets slut, nyrenässans, 5-lådig, dekor av halvkolonetter samt diamantsnitt, beslag i mässing, bemålad, höjd ca 112, 85x45

Senare bemålad, nyckel saknas

668594

2019-08-19