Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TRÄDGÅRDSURNA, ´´Agave´´, 2000-tal, patinerat gjutjärn, balusterformad, med relief dekor av girlander, hänklar i form av vilande keruber,på kvadratisk fot, höjd ca 52 cm
Bruksslitage
668606
2019-08-19
Gör en kostnadsfri värdering här