Trädgårdsurna ´´Agave´´

Trädgårdsurna ´´Agave´´
Trädgårdsurna ´´Agave´´
Trädgårdsurna ´´Agave´´
Trädgårdsurna ´´Agave´´
Trädgårdsurna ´´Agave´´
Trädgårdsurna ´´Agave´´
Trädgårdsurna ´´Agave´´
Trädgårdsurna ´´Agave´´

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TRÄDGÅRDSURNA, ´´Agave´´, 2000-tal, patinerat gjutjärn, balusterformad, med relief dekor av girlander, hänklar i form av vilande keruber,på kvadratisk fot, höjd ca 52 cm

Bruksslitage

668606

2019-08-19