Klubbat för:
1 600 SEK
1 500 SEK
KANNOR, FAT, KAROTTER, 23 dlr., nysilver, 1900-talets första hälft, så kallat "restaurangsilver", av varierande tillverkare, bland annat Berndorf, Gense, höjd ca 4-17 cm
Slitage, märken, repor
668640
2019-08-22