Konrad Ekdahl-Askim oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KONRAD EKDAHL-ASKIM (1910- 2002): stadsmotiv signerad K Ekdahl, daterad -32 , olja på duk, ca 22x32 cm

668650

2019-08-19