Matbord
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MATBORD, "Svitjod", Karl Andersson & Söner, Huskvarna, 1900-talets andra hälft, björk samt fanerat med masurbjörk, två ilägssivor medföljer 45, etikettmärkt Karl Andersson & Söner, höjd ca 72, dimeter 130 cm
Bruksslitage
668654
2019-08-19