Restaurangsilver

Restaurangsilver
Restaurangsilver
Restaurangsilver
Restaurangsilver
Restaurangsilver
Restaurangsilver
Restaurangsilver
Restaurangsilver
Restaurangsilver
Restaurangsilver

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DESSERTKUPOR, ISHINK, DRINKSIL, TEKANNA, 12 dlr., nysilver, 1900-talets första hälft, så kallat "restaurangsilver", av varierande tillverkare, bland annat Hollandia Plate, Potfer, F. Broggi Milano, höjd ca 4-12 cm

Slitage, märken, repor

668657

2019-08-22