Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKEPPSRATT, 1900-talets första hälft, MacTaggart Scott & Co. Ltd Edinburgh, diameter ca 83 cm
Ingår i temaauktionen Technica & Nautica
Skador och lagningar, kompletteringar
668658
2019-09-21
Gör en kostnadsfri värdering här