Skeppsratt

Skeppsratt
Skeppsratt
Skeppsratt
Skeppsratt
Skeppsratt
Skeppsratt
Skeppsratt
Skeppsratt

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKEPPSRATT, 1900-talets första hälft, MacTaggart Scott & Co. Ltd Edinburgh, diameter ca 83 cm

Ingår i temaauktionen Technica & Nautica

Skador och lagningar, kompletteringar

668658

2019-09-21