Soffbord

Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

P TÖRNEMAN, SOFFBORD, 1960-tal, skiva i emaljarbete signerad P Törneman samt daterad 1968, höjd 53, 120x65 cm

Bruksslitage

668665

2019-08-19