Harald Smedberg oljemålning

Harald Smedberg oljemålning
Harald Smedberg oljemålning
Harald Smedberg oljemålning
Harald Smedberg oljemålning
Harald Smedberg oljemålning
Harald Smedberg oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HARALD SMEDBERG (1884-1963): Hamn med båtar, signerad och daterad H. Smedberg 1924, ca 41x51

Ingår i temaauktionen Technica & Nautica

668668

2019-09-21