Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HARALD SMEDBERG (1884-1963): Hamn med båtar, signerad och daterad H. Smedberg 1924, ca 41x51
Ingår i temaauktionen Technica & Nautica
668668
2019-09-21
Gör en kostnadsfri värdering här