Klubbat för:
7 600 SEK
5 000 SEK
ALI MUNSTERHJELM (Finland, 1873-1944): Hamnmotiv i vinterskud, signerad Ali M.hjelm, olja på duk, ca 56x86 cm
Ingår i temaauktionen Technica & Nautica
668672
2019-09-21