Erik Norberg skulptur

Erik Norberg skulptur
Erik Norberg skulptur
Erik Norberg skulptur
Erik Norberg skulptur
Erik Norberg skulptur
Erik Norberg skulptur
Erik Norberg skulptur
Erik Norberg skulptur
Erik Norberg skulptur
Erik Norberg skulptur

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERIK NORBERG (1913-2001): skulptur, föreställande ren och same, skuret renhorn, signerad och daterad EN -6, höjd ca 10 cm

668675

2019-08-19