Håkan Sjöström oljemålning

Håkan Sjöström oljemålning
Håkan Sjöström oljemålning
Håkan Sjöström oljemålning
Håkan Sjöström oljemålning
Håkan Sjöström oljemålning
Håkan Sjöström oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HÅKAN SJÖSTRÖM ( född 1934): "Marlborough hill", signerad H. SJöström, olja på duk, ca 50x70 cm

668681

2019-08-21