Carl Frederik Sörensen
Klubbat för:
6 200 SEK
Arviointi
6 000 SEK
Kuvaus
CARL FREDERIK SÖRENSEN (Danmark 1818-1879):
Kustbild, Signerad och daterad 1865, Olja på pannå, 18x40 cm
Kuntoraportti
668682
Päivämäärä:
2019-08-21