Carl Frederik Sörensen

Carl Frederik Sörensen
Carl Frederik Sörensen
Carl Frederik Sörensen
Carl Frederik Sörensen

Klubbat för:

6 200 SEK

Arviointi

6 000 SEK

Kuvaus

CARL FREDERIK SÖRENSEN (Danmark 1818-1879):
Kustbild, Signerad och daterad 1865, Olja på pannå, 18x40 cm

Kuntoraportti

668682

Päivämäärä:

2019-08-21