Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HENRY DE WAROQUIER (1881-1970): Kvarn La Rochelle, signerad, olja på papper, ca 54x81 cm
Uppklistrad på pannå
668683
2019-08-21
Gör en kostnadsfri värdering här