Henry de Waroquier

Henry de Waroquier
Henry de Waroquier
Henry de Waroquier
Henry de Waroquier

Klubbat för:

1 200 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

HENRY DE WAROQUIER (1881-1970): Kvarn La Rochelle, signerad, olja på papper, ca 54x81 cm

Kuntoraportti

Uppklistrad på pannå

668683

Päivämäärä:

2019-08-21