Henry de Waroquier
Klubbat för:
1 200 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
HENRY DE WAROQUIER (1881-1970): Kvarn La Rochelle, signerad, olja på papper, ca 54x81 cm
Kuntoraportti
Uppklistrad på pannå
668683
Päivämäärä:
2019-08-21