Klubbat för:
2 000 SEK
2 000 SEK
MAX PAPART (Frankrike, 1911-1994): Komposition, signerad Max Papart, numrerad 42/90, färgcarborundum samt collage, ca 80x63 cm
Ej examinerad ur ramen
668692
2019-08-19