John Malm oljemålning

John Malm oljemålning
John Malm oljemålning
John Malm oljemålning
John Malm oljemålning
John Malm oljemålning
John Malm oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHN MALM (1900-1968): Kustmotiv, signerad J. Malm, olja på pannå, ca 70x61 cm

668693

2019-08-21