Soffbord Occa

Soffbord Occa
Soffbord Occa
Soffbord Occa
Soffbord Occa
Soffbord Occa
Soffbord Occa
Soffbord Occa
Soffbord Occa
Soffbord Occa
Soffbord Occa
Soffbord Occa
Soffbord Occa
Soffbord Occa
Soffbord Occa
Soffbord Occa
Soffbord Occa

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, "Occa 4500", design by BoConcept, svartbetsad ekfaner, två lådor i ljus ekfaner, höjd ca 34,5, 125x85 cm

Smärre bruksslitage, smärre nötning på bordens kant

668700

2019-08-31