Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD, "Occa 4500", design by BoConcept, svartbetsad ekfaner, två lådor i ljus ekfaner, höjd ca 34,5, 125x85 cm
Smärre bruksslitage, smärre nötning på bordens kant
668700
2019-08-31
Gör en kostnadsfri värdering här