Klubbat för:
Osåld
Utropspris
4 000 SEK
SOFFA, 1960-tal, 3-sitsmodell, DUX, stoppad stomme klädd i ljusblå textil, djuphäftad kulfötter, sitthöjd ca 43 cm, längd ca 196 cm
Bruksslitage
668704
2019-08-21
Gör en kostnadsfri värdering här