Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JAN SUMIGA( Polen 1944-2005): "Nostalgia", olja på trä, signerad och daterad 84, oval form, 31x21 cm
668712
2019-08-19
Gör en kostnadsfri värdering här