Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
800 SEK
Beschreibung
REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006), vinterlandskap, signerad R. Ljungren, inskription, färglitografi, bildstorlek ca 29.5x40 cm
Zustandsbeschreibung
Något gulnad, ej examinerad ur ramen
668718
2019-08-21
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner