Reinhold Ljunggren färglitgografi

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

800 SEK

Beschreibung

REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006), vinterlandskap, signerad R. Ljungren, inskription, färglitografi, bildstorlek ca 29.5x40 cm

Zustandsbeschreibung

Något gulnad, ej examinerad ur ramen

668718

2019-08-21