Mona Johansson färglitografi
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MONA JOHANSSON (1924-2010), "Linégatan 27 i Göteborg", färglitografi, signerad Mona Johansson, daterad 1980 och numrerad 256/291, bladstorlek ca 63x66.5 cm
Bladet sitter snett i ramen, ej examinerad ur ramen
668720
2019-08-21