Mona Johansson färglitografi

Mona Johansson färglitografi
Mona Johansson färglitografi

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MONA JOHANSSON (1924-2010), "Linégatan 27 i Göteborg", färglitografi, signerad Mona Johansson, daterad 1980 och numrerad 256/291, bladstorlek ca 63x66.5 cm

Bladet sitter snett i ramen, ej examinerad ur ramen

668720

2019-08-21