Thelma Aulio Paananen färglitografi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

800 SEK

THELMA AULIO PAANANEN (Finland, född 1931): "En familjebastu i Hartola", signerad, numrerad 203/360, färglitografi, bildstorlek ca 70x52 cm

Ej examinerad ur ramen

668721

2019-08-21