Matilda Hanström oljemålning

Matilda Hanström oljemålning
Matilda Hanström oljemålning
Matilda Hanström oljemålning
Matilda Hanström oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATILDA HANSTRÖM(1800/1900-tal):tillskriven, kvinnoporträtt, olja på duk, 64x32 cm, omspänd

668722

2019-08-19